logo
 
BİZE ULAŞIN HABERLER REFERANSLAR HİZMETLER KURUMSAL
Sticker ÇıkartmaEtiket
 
 
Etiket, çıkartma, sticker olarak da bilinen ve işletmelerin ürünlerinin, aynı zamanda markalarının tanımını ve tanıtımını yaptıkları bir matbaa reklam aracıdır. Rekabet şartlarının zorlaştığı günümüzde artık ürünün kalitesi kadar tüketiciye sunum şeklide önemli bir hale gelmiştir. Etiketlerde iyi bir tasarımla kalite ve güvenilirlik vurgusu öne çıkarılabilmekte, tüketiciye verilmesi istenen imaj oluşturulabilmektedir. Bu da ürünün rakip ürünlere nazaran satışında daha avantajlı bir hale gelmesine sebep olmaktadır.

Tüketici nezdinde güven, kalite, marka bilinci ve sürdürülebilirliği oluşturma gibi ayrıntıları barındırmasıyla, dolayısıyla satışlarına etki eden bir araç olmasıyla üzerinde titizlikle durulması gereken bir konudur. Etiketler yapışkanlı ve yapışkansız olmak üzereiki farklı şekilde kullanılmaktadır. Tatbik edilecek satıhların üzerindeki kalıcılık ve dayanıklılıklarına göre matbaacılıkta farklı tekniklerle üretimi yapılmaktadır. Yapışkanlı etiketler adından da anlaşılacağı üzere satıh üzerine yapıştırmak suretiyle kullanılan etiketler olup, kuşe çıkartmalar, hamur kağıttan etiketler, serigrafi baskılı etiketler, damla etiketler örnek olarak verilebilir. Yapışkansız etiketler ise ürün üzerine dikilmek veya farklı şekillerde tutturulmak suretiyle kullanılan etiketler olup, tekstil ürünleri üzerine iple veya çengel iğneyle tutturulan sarkıtma etiketler örnek olarak verilebilir.


 
Örnek Uygulamalar
 
 
 
HABERLER

Web Sitemiz Yayında
Web sitemiz yayına girmiştir. Hizmetlerimizle ilgili daha geniş bilgiyi burada bulabilirsiniz....

Kalite Güven ve Hız
Kaliteden ödün vererek ucuz olanı seçmek, doğru ve başarılı bir tanıtım yapmaktan çok firma imajına zarar veren , size vakit ve nakit kaybettiren bir seçim olarak kalacaktır. Uygun fiyatlı ve kaliteli ürünlerimiz sizin için en doğru ve en güvenilir &...

 
TEKLİF İSTE
Yaptırmak istediğiniz ürünle ilgili
teklif formunu doldurarak bize
gönderiniz
2mmatbaa
© 2012 Bereket Ofset& Matbaa  Tüm Hakkı Saklıdır.
webrika